Bursa Köpek Çiftliği

Firmamız 15 yıllık tecrübesiyle evcil hayvan sektöründe hizmet vermektedir . Forumlarda dikkatimi çeken şikayetler üzerine böyle bir konu açma gereği duydum. Malesef her sektörde olduğu gibi bu sektör içindede bu işi hakkıyla yapmayan ve kişileri dolandırarak hayal kırıklığına uğratan bir çok kişi var. Bu noktada kalite ve güveni buluşturan bu işi yasal olarak izinlerle sürdüren bir firma olarak gerek forumdaki arkadaşlarımıza gerek bize bu yolla ulaşan herkese en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Evcil hayvan sektöründe dikkat edilmesi gereken en önemli husus karşınızda güvenilir bir firma ile muhattap olmaktır.

Köpek çiftliğimiz resmi olarak bakanlık tarafından onaylı köpek üretim-satış-bakım ve eğitim çiftliğidir.

28 nisan 2000 tarih ve 24033 sayılı resmi gazetede yayımlanan ev ve süs hayvanları barınma ve eğitim yerlerinin kuruluş, açılış, ruhsat, çalışma ve denetleme usul ve esaslarına dair yönetmeliği 11 e maddesi gereğince tarım il müdürlüğünce eğitim, üretim ve pansiyon ruhsatı”verilmiştir.

Yavru köpek alırken bizimle irtibata geçebilirsiniz. Köpek ilanı araştırmalarınızda www.satilikkopekilani.com adresimizden sitemizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.